بازديد آقاي مهندس جعفري مدير عامل محترم شركت توزيع برق استان مازندران از سايت كارخانه شركت مازيار صنعت

در راستای بازدید دوره ای و رصد فعالیت های تولیدی در واحد های صنعتی مرتبط با توزیع برق ،مدیر عامل محترم وهیات همراه روز سه شنبه مورخ نهم مهرماه 1392 از سایت کارخانه شرکت مازیار صنعت دیدن کردند در این بازدید که با حضور آقای یوسف حیدری راد، مدیر عامل شرکت مازیار صنعت با همراهی مدیران واحدهای مختلف کارخانه (مهندس ملک، مهندس ذوالفقاری...) و مشاور شرکت (دکتر فضل الله تبار) توام بود ،مدیر عامل محترم شرکت مازیار صنعت گزارش اجمالی از رویه های تولیدی جاری در کارخانه وجنبه های متمایز کیفی محصولات که مورد توجه بازدید کنندگان نیز بود ،مورد تاکید قرار گرفت.

سپس هیات بازدید کننده به همراه مدیر عامل و مشاوران به دفتر مرکزی شرکت اعزام و بحث و تبادل نظر در راستای چالش های شرکت و راه حل های تعاملی و راههای همکاری بیشتر صورت پذیرفت. مشکلات شرکت در دریافت مطالبات و افزایش گردش مالی در راستای تولید و راندمان با نظر مثبت مهندس جعفری و تاکید بر تسریع پرداخت مطالبات مقرر گردید.

از جنبه های جدید ارتباط شرکت مازیار صنعت با دانشگاه و سهم مهم آن در اشتغال نیز توصیفات توسط مشاوران ارایه و مورد توجه مدیرعامل محترم توزیع، قرار گرفت.

در پایان نیز با تاکید مجدد در کیفیت محصولات و حفظ آن و همکاری ممتاز شرکت مازیار صنعت در شرایط گوناگون با توزیع برق استان مازندران مراتب قدردانی و حمایت شرکت توزیع، ابلاغ گردید.

بستن