چهارم و پنجم اسفند ماه 1395

نمایشگاه سیزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع روز چهارشنبه 4 اسفند با حضور  آقای قشقاوی معاون کنسولی و امور مجلس وزارت امور خارجه در هتل میزبان بابلسر گشایش یافت.

http://telegram.me/joinchat/BvAHKT7wAe73p_OcCQvK-A

این نمایشگاه با هدف ارائه آخرین دستاوردهای شرکت های صنعتی و تولیدی کشور در زمینه مهندسی صنایع برپا شده است .

علی راس الحسینی افزود : 22 شرکت توانمندی های خود را در 22 غرفه این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند که بیشتر شرکت کنندگان از استان مازندران هستند.

وی گفت : یکی از ویژگی های برجسته این نمایشگاه ، حضور شرکت های دارای برند ممتاز است که محصولاتشان هم به نمایش گذاشته شده است .

او افزود : این نمایشگاه علاوه بر امروز ، فردا پنجشنبه هم از ساعت 8 صبح الی 16 در هتل میزبان بابلسر برای بازدید علاقه مندان برپاست.

سیزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع امروز با حضور 30 شرکت کننده خارجی از 10 کشور جهان و استادان دانشگاه ، پژوهشگران ، صنعتگران و مدیران علمی کشور آغاز به کار کرد 

در 2 روز برگزاری این کنفرانس در هتل میزبان بابلسر 180 مقاله به صورت شفاهی و پوستر ارائه می شود که 80 عنوان مقاله از این تعداد خارجی است و قرار است پنج مقاله در مجلات معتبر بین المللی منتشر شود.

انتقال دانش و تبادل تجربیات دانشگاهیان ، اندیشمندان و صنعتگران در مباحث مهندسی صنایع بویژه سیستم های هوشمند و کاربرد آن در سیستم های تولیدی و مدیریتی اعلام شده است.

سیزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع به میزبانی دانشگاه علوم و فنون مازندران و با همکاری انجمن علمی مهندسی صنایع کشور در حال برگزاری است .

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، تاریخ انتشار: 4 اسفند 1395، کدخبر: 82440790، www.irna.ir